Výhodný set: Jantarové korálky + náramek Barva Třešeň Barokní

65
1 hodnocení
  • 1 z 3

Jantarové korálky proti bolesti při prořezávání zoubků, Třešeň, lesklé, dlouhé  32cm

Jantarový náramek proti bolesti při prořezávání zoubků, Třešeň, lesklé, dlouhé  14 cm

Korálek tvar:  Barokní

Barva:   Třešeň 

Společně s jantárky zasíláme  certifikát o pravosti jantaru

 


  • (1 ks) Skladem
558 Kč
Kategorie: Jantárky pro děti
 

Jantarové korálky třešeň jsou obroušené do kuliček a navlečené na pevnou hedvábnou niť. Mezi každou kuličkou je uzlík, aby se korálky při případném přetržení nevysypaly.

 

Korálek tvar:  Barokní

Barva:   Třešeň 


Šroubový uzávěr neobsahuje nikl.

Korálky se nosí na krku, díky tělesnému teplu se z nich uvolňují éterické oleje, které zmírňují bolest při prořezávání zubů.

Jantar je pryskyřice borovice Pinus succinifera, která zkameněla před 40 - 50 milióny lety a dodnes se roste na pobřeží Baltského a Severního moře. Jantar se vyskytuje v mnoha typických jasně zářících barevných variantách, které pohlcují a odrážejí světlo. Mnoho matek a porodních bab připisuje jantaru léčivé účinky, které jsou známy již po staletí. Obsažená kyselina jantarová účinkuje jako vynikající biostimulátor. U dětí se jantar používá pro své protizánětlivé a analgetické účinky tlumící bolest při růstu zubů. Děti nosící jantarové korálky jsou klidnější a více relaxované. V tradiční medicíně se jantar dále používá k léčbě alergií, ekzémů, bronchitidy, artritidy, revmatoidních bolestí, infekcí, zánětů uší a cestovním nevolnostem, nejen u dětí, ale i dospělých.

 

UPOZORNĚNÍ:
Nenechávejte děti žvýkat korálky, mohlo by dojít k jejich rozkousnutí a polknutí.