Výhodný set: Jantarové korálky + náramek Barva Třešeň chips

125
Neohodnoceno

Jantarové korálky proti bolesti při prořezávání zoubků, Třešeň, lesklé, dlouhé  32cm

Jantarový náramek proti bolesti při prořezávání zoubků, Třešeň, lesklé, dlouhé  14 cm

 

Korálek tvar:  Chips

Barva:   Třešeň 

 

Společně s jantárky zasíláme  certifikát o pravosti jantaru


  • Na objednání cca 7 dní
528 Kč
Kategorie: Jantárky pro děti
 

Jantarové korálky třešeň jsou obroušené do kuliček a navlečené na pevnou hedvábnou niť. Mezi každou kuličkou je uzlík, aby se korálky při případném přetržení nevysypaly.

Korálek tvar:  Chips

Barva:   Třešeň 


Šroubový uzávěr neobsahuje nikl.

Korálky se nosí na krku, díky tělesnému teplu se z nich uvolňují éterické oleje, které zmírňují bolest při prořezávání zubů.

Jantar je pryskyřice borovice Pinus succinifera, která zkameněla před 40 - 50 milióny lety a dodnes se roste na pobřeží Baltského a Severního moře. Jantar se vyskytuje v mnoha typických jasně zářících barevných variantách, které pohlcují a odrážejí světlo. Mnoho matek a porodních bab připisuje jantaru léčivé účinky, které jsou známy již po staletí. Obsažená kyselina jantarová účinkuje jako vynikající biostimulátor. U dětí se jantar používá pro své protizánětlivé a analgetické účinky tlumící bolest při růstu zubů. Děti nosící jantarové korálky jsou klidnější a více relaxované. V tradiční medicíně se jantar dále používá k léčbě alergií, ekzémů, bronchitidy, artritidy, revmatoidních bolestí, infekcí, zánětů uší a cestovním nevolnostem, nejen u dětí, ale i dospělých.

Společně s jantárky zasíláme  certifikát o pravosti jantaru

UPOZORNĚNÍ:
Nenechávejte děti žvýkat korálky, mohlo by dojít k jejich rozkousnutí a polknutí.