Elegantní jantarový náhrdelník v barvě koňak, leštěný, dlouhý 51 cm

Elegantní náhrdelník z pravého baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z leštěných jantárů v barvě koňakové. Délka jantarového náhrdelníku je cca 51 cm. Povrchové zpracování jantaru je leštěné. 

Tento kus náhrdelníku váží 95,9 g a jeho rozměry jsou 14x6x4 - 36x11x7mm 

Společně s náhrdelníkem zasíláme certifikát o pravosti jantaru.

Dostupnost na objednání cca 14 dní
Kód: 276
15 449 Kč
Elegantní jantarový náhrdelník v barvě koňak, leštěný, dlouhý 51 cm
Elegantní jantarový náhrdelník v barvě koňak, leštěný, dlouhý 51 cm
Doprava zdarma

Elegantní náhrdelník z pravého baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z leštěných jantárů v barvě koňakové. Délka jantarového náhrdelníku je cca 51 cm. Povrchové zpracování jantaru je leštěné. Tento kus náhrdelníku váží 95,9 g a jeho rozměry jsou 14x6x4 - 36x11x7mm 

Barva: koňak
Délka:  51 cm
Váha: 92,9 g 
Rozměr: 14x6x4 - 36x11x7mm 

Obecně o jantaru: 

Jantar kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Po staletí se jantarové šperky využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži. Dodává pak organismu energii. Dále jantar udržuje vitalitu a tělesnou rovnováhu, zmírňuje bolesti a negativní energie, zmírňuje stres, posiluje paměť a celkově uklidňuje mysl.

Baltský jantar je přirozeně se vyskytující minerál používaný v klenotech od starověku. O jantaru je známo, že zachycuje vzduchové bubliny, prachové částečky, kapky vody či části rostlin, hmyzu, mravence, červy a další drobné živočichy a uchovává je  vizuálně dokonalé po tisíce let. Jantar je cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky. 

Jantar je velmi silný, uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru, osamělým lidem přitahuje přátele a partnera, zvyšuje přirozenou krásu nositele, chrání děti, uzemňuje, čistí čakry, pomáhá při naplňování našich tužeb, podporuje klid a stimuluje paměť. 

Jantarové šperky, které dovážíme, nejsou umělé, plastové, syntetické, rekonstituované nebo náhražky jantaru. Společně s objednávkou zasíláme i certifikát o pravosti jantaru.

Pokud se o jantaru chcete dozvědět více, navštivte náš blog zde