Elegantní jantarový nahrdelník v barvě mléčné/máslové, leštěný, 46 cm

2 hodnocení

Elegantní náhrdelník z pravého baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořen z leštěných jantarů v barvě máslové a mléčné. Délka jantarového náhrdelníku je cca 46 cm. Uzávěr je šroubovací.

Společně s náhrdelníkem zasíláme certifikát o pravosti jantaru.

Dostupnost na objednání cca 14 dní
Kód: 272
3 399 Kč
Elegantní jantarový nahrdelník v barvě mléčné/máslové, leštěný, 46 cm
2 hodnocení
jantarovy nahdelnik maslovy
Doprava zdarma
5,0 2 hodnocení

Elegantní náhrdelník z pravého baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořen z leštěných jantarů v barvě máslové. Délka jantarového náhrdelníku je cca 45cm. Uzávěr je šroubovací.

Barva: máslová, mléčná
Délka:  46 cm
Uzávěr: šroubovací

Obecně o jantaru:

Jantar kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Po staletí se jantarové šperky využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži. Dodává pak organismu energii. Dále jantar udržuje vitalitu a tělesnou rovnováhu, zmírňuje bolesti a negativní energie, zmírňuje stres, posiluje paměť a celkově uklidňuje mysl.

Baltský jantar je přirozeně se vyskytující minerál používaný v klenotech od starověku. O jantaru je známo, že zachycuje vzduchové bubliny, prachové částečky, kapky vody či části rostlin, hmyzu, mravence, červy a další drobné živočichy a uchovává je  vizuálně dokonalé po tisíce let. Jantar je cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky. 

Jantar je velmi silný, uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru, osamělým lidem přitahuje přátele a partnera, zvyšuje přirozenou krásu nositele, chrání děti, uzemňuje, čistí čakry, pomáhá při naplňování našich tužeb, podporuje klid a stimuluje paměť. 

Jantarové šperky, které dovážíme, nejsou umělé, plastové, syntetické, rekonstituované nebo náhražky jantaru. Společně s objednávkou zasíláme i certifikát o pravosti jantaru.

Pokud se o jantaru chcete dozvědět více, navštivte náš blog zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení