Jantarový náhrdelník ve tvaru baroko, v barvě koňak, dlouhé cca 52 cm

 
 

Krásný náhrdelník z pravého Baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z lesklých jantárků v barvě koňak dlouhý cca 52 cm. Tvar jantárku je chips. Uzávěr je šroubovací.

Společně s náhrdelníkem zasíláme certifikát o pravosti jantaru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
699 Kč    
Kód produktu 203
Kategorie Náhrdelníky
 

Krásný náhrdelník z pravého Baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z lesklých jantárků v barvě koňak dlouhý cca 52 cm. Tvar jantárků je chips. Uzávěr je šroubovací.

Tvar:
chips
Barva: koňak
Délka:  52 cm
Uzávěr: šroubovací

Jantarové korálky kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Po staletí se jantarové šperky využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži. Dodává pak organismu energii. Dále jantar udržuje vitalitu a tělesnou rovnováhu, zmírňuje bolesti a negativní energie, zmírňuje stres, posiluje paměť a celkově uklidňuje mysl.

Baltský jantar je přirozeně se vyskytující minerál používaný v klenotech od starověku. O jantaru je známo, že zachycuje vzduchové bubliny, prachové částečky, kapky vody či části rostlin, hmyzu, mravence, červy a další drobné živočichy a uchovává je  vizuálně dokonalé po tisíce let. Jantar je cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky. 

Jantar je velmi silný, uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru, osamělým lidem přitahuje přátele a partnera, zvyšuje přirozenou krásu nositele, chrání děti, uzemňuje, čistí čakry, pomáhá při naplňování našich tužeb, podporuje klid a stimuluje paměť. 

Jantarové šperky, které dovážíme, nejsou umělé, plastové, syntetické, rekonstituované nebo náhražky jantaru. Společně s objednávkou zasíláme i certifikát o pravosti jantaru.