Jantarový náhrdelník v barvě Třešeň, leštěný, 47 cm

2 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Krásný náhrdelník z pravého Baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z lesklých jantárků v barvě Třešeň dlouhý cca 47 cm.Povrch jantaru je lesklý. Uzávěr je šroubovací.

Společně s náhrdelníkem zasíláme certifikát o pravosti jantaru.

Dostupnost na objednání cca 14 dní
2 199 Kč
Kód produktu 266
Kategorie Náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Krásný náhrdelník z pravého Baltského jantaru. Náhrdelník je vytvořený z lesklých jantárků v barvě Třešeň dlouhý cca 47 cm.Povrch jantaru je lesklý. Uzávěr je šroubovací.

Barva: Třešeň
Délka:  47 cm
Uzávěr: šroubovací

Jantarové korálky kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Po staletí se jantarové šperky využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži. Dodává pak organismu energii. Dále jantar udržuje vitalitu a tělesnou rovnováhu, zmírňuje bolesti a negativní energie, zmírňuje stres, posiluje paměť a celkově uklidňuje mysl.

Baltský jantar je přirozeně se vyskytující minerál používaný v klenotech od starověku. O jantaru je známo, že zachycuje vzduchové bubliny, prachové částečky, kapky vody či části rostlin, hmyzu, mravence, červy a další drobné živočichy a uchovává je  vizuálně dokonalé po tisíce let. Jantar je cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky. 

Jantar je velmi silný, uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru, osamělým lidem přitahuje přátele a partnera, zvyšuje přirozenou krásu nositele, chrání děti, uzemňuje, čistí čakry, pomáhá při naplňování našich tužeb, podporuje klid a stimuluje paměť. 

Jantarové šperky, které dovážíme, nejsou umělé, plastové, syntetické, rekonstituované nebo náhražky jantaru. Společně s objednávkou zasíláme i certifikát o pravosti jantaru.