Jantarové korálky pro děti ve tvaru baroko v barvě MULTI, cca 33 cm

74
1 hodnocení
  • 1 z 2

Jantarové korálky proti bolesti při prořezávání zoubků. Multi, lesklé, dlouhé  33cm

Korálek tvar:  Barokní

Barva:  Multi

Společně s jantárky zasílame certifikát o pravosti jantaru!!

 

 


  • Na objednání cca 7 dní
349 Kč
Kategorie: Jantárky pro děti
 

Jantarové korálky multi jsou obroušené do kuliček a navlečené na pevnou hedvábnou niť. Mezi každou kuličkou je uzlík, aby se korálky při případném přetržení nevysypaly.

 

Korálek tvar:  Barokní

Barva:  Multi

 

Jantarové korálky kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.


Šroubový uzávěr neobsahuje nikl.

Korálky se nosí na krku, díky tělesnému teplu se z nich uvolňují éterické oleje, které zmírňují bolest při prořezávání zubů.

Jantar je pryskyřice borovice Pinus succinifera, která zkameněla před 40 - 50 milióny lety a dodnes se roste na pobřeží Baltského a Severního moře. Jantar se vyskytuje v mnoha typických jasně zářících barevných variantách, které pohlcují a odrážejí světlo. Mnoho matek a porodních bab připisuje jantaru léčivé účinky, které jsou známy již po staletí. Obsažená kyselina jantarová účinkuje jako vynikající biostimulátor. U dětí se jantar používá pro své protizánětlivé a analgetické účinky tlumící bolest při růstu zubů. Děti nosící jantarové korálky jsou klidnější a více relaxované. V tradiční medicíně se jantar dále používá k léčbě alergií, ekzémů, bronchitidy, artritidy, revmatoidních bolestí, infekcí, zánětů uší a cestovním nevolnostem, nejen u dětí, ale i dospělých.

 

UPOZORNĚNÍ:
Nenechávejte děti žvýkat korálky, mohlo by dojít k jejich rozkousnutí a polknutí.