Jantar jako alternativní medicína. Přínosy pro zdraví

Jantarový kámen není přesně řečeno kámen, ale je to zkamenělá (fosilní) pryskyřice. Krásné šperky vyrobené z jantaru připomínají drahé kameny, proto se prodává jako drahokam. Je populární, protože má úžasné metafyzické vlastnosti pro psychickou ochranu. Zejména baltský jantar navíc obsahuje kyselinu jantarovou. Při nošení na kůži způsobuje tělesné teplo a z jantaru se uvolňuje olej obsahující kyselinu jantarovou, která, pokud se vstřebá do pokožky, může působit jako přírodní ibuprofen, blokuje bolest a snižuje zánět. Jantar není klasifikován jako lék – používá se v alternativní medicíně. Je to mocný léčitel, který dává osobě, která jej nosí, krásný pocit zdraví a léčení. Předpokládá se, že jantar fyzicky pomáhá s vylučovacími orgány, včetně jater, ledvin, močového měchýře a žaludku. Také kámen krční čakry, v alternativní medicíně jantar může pomoci při laryngitidách a strumě. Baltský jantar má po staletí v Evropě významnou roli a v poslední době se používání jantaru, konkrétně náhrdelníků proti bolesti při prořezávání zoubků stalo populární v mnoha dalších částech světa.

Jantarové korálky proti bolesti při prořezávání zoubků 

jako zdroj tradičního léčení, které se předávalo z generace na generaci, vyniká jantarový náhrdelník jako jedinečný příklad alternativní medicíny s prokázanými zdravotními přínosy pro homeopatickou úlevu. Pohodlný, lehký a velmi krásný, jantar vyzařuje energii míru a klidu pro ty, kdo jej nosí. Většina jedinečných a úžasných vlastností baltského jantaru spočívá v tom, že nabízí přirozenou alternativu bez léků k úlevě od bolesti při prořezávání zoubků u dětí. Díky svým analgetickým a protizánětlivým vlastnostem je ideální jako přírodní homeopatický přípravek pro děti i dospělé.

Předpokládá se, že u kojenců a batolat pomáhají jantarové korálky:

• Posílit imunitní systém
• Snížení zánětu (zejména v dásních)
• Urychlit přirozený proces hojení
• Zmírnit bolest při prořezávání zoubků
• Poskytují uklidňující účinky bez použití léků
• Slouží jako přírodní lék proti bolesti (snížení nebo odstranění bolesti spojené s prořezáváním zubů, bolestí hlavy, ztuhlostí kloubů atd.)
• Je známo, že léčí nepříjemné pocity spojené s podrážděním krku, uší a žaludku, stejně jako horečky a nachlazení.

Jantar je prospěšný i pro dospělé

Teplo z pokožky uvolňuje aktivní složku baltského jantaru, kyselinu jantarovou, která se vstřebává do krevního řečiště. Nedávné vědecké výzkumy prokázaly, že kyselina jantarová má velmi pozitivní vliv na lidský organismus tím, že pomáhá zlepšovat imunitu a rovnováhu kyselin při vstřebávání do krevního oběhu.

• Jantar pomáhá vyrovnat emoce, vyčistit mysl a uvolnit negativní energii. Napomáhá manifestaci, zmírňuje stres odstraňováním fóbií a strachů a je to krásný teplý kámen na nošení.
• Je známo, že naplňuje tělo vitalitou a má sílu vytáhnout z těla nemoci tím, že absorbuje bolest a negativní energii
• Léčí krk, žaludek, slezinu, ledviny, močový měchýř, játra a žlučník, zmírňuje kloubní problémy a posiluje sliznice
• Je vynikajícím přírodním antibiotikem jako elixír a pro hojení ran
• Pomáhá s emočním zklidněním a centrováním
• Je vynikajícím uzemňovacím krystalem
• Vyzařuje teplou a jasnou energii, napomáhá břichu, močovému měchýři, krvi, očím, ledvinám, žaludku, revitalizaci tkání, problémům se žlučí, játry a klouby.

Každý organismus a každý člověk je jiný a reakce těla na medicínu se také liší, takže jantar jako alternativní medicína nemusí být prospěšná pro každého nebo fungovat na každého člověka, jediná jasná věc je, že jantar nemá žádné vedlejší účinky.

Jantar_prinosy_pro_zdravi

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE A KUPUJÍCÍ: Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře. Vezměte, prosíme, na vědomí, že neexistují žádné minerály a drahé kameny, které by měly fyzický účinek proti rakovině, leukémii a dalším zhoubným nemocem, stejně tak nemocem, které by mohly mít negativní dopad na zdraví. Důrazně upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Tyto informace, jež jsou ve společnosti obecně rozšířeny, nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu prostřednictvím vědecky ověřených lékařských postupů a léčivých přípravků s ověřenými účinky. Až na výjimky nejsou tzv. „léčivé“ schopnosti minerálů a drahých kamenů jakkoliv vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.